KaaN Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KaaN Forum

Şanışer & Bela Bullshit Mixtape 2008 Albüm Bilgileri

Administrator
    Administrator
    Admin
    Admin

Rep : 128

Şanışer & Bela Bullshit Mixtape 2008 Albüm Bilgileri Empty Şanışer & Bela Bullshit Mixtape 2008 Albüm Bilgileri

Mesaj  Administrator Cuma Eyl. 11, 2009 7:20 pm

Antalya´nın eski ve önde gelen isimlerinden Bela & Şanışer uzun süredir üzerinde çalıştıkları Bullshit adındaki mixtape i bitirdiler.Albümün yapım aşaması yaklaşık 1.5 ay kadar sürdü ve Bela & Şanışer e underground´un önde gelen isimleri eşlik etti.Albümde feat olarak : Sahtiyan, Patron, Dapoet, Rapozof, Buura, Sansar, Se7enty, Snow, Atakan, İnzibat ve Yabgu eşlik ettiler. Albüm 14 track´ten oluşmakta ve genel sert raplerin dışında melodik nakaratlara da ağırlık verilmiş.şuanda hala boş durmayıp sürekli üreten ikili tamamen sound olarak melankolik olan günlüğüm isimli e.p lerine başladılar bile.Yeni çıkacak albmmlerinle yine kaliteli rapcileri duymak mümkün.ve işte işte sizlere Şanışer&Bela Bullshit mixtape keyifli dinlemer...

"Şanışer & Bela - Bullshit Mixtape" Tracklist:
    01. Intro
    02. İyi Tanı
    03. Herkesten Daha Boktansın feat. Atakan
    04. Sokun Bir Dörtlük Aklıma
    05. İsmimi Sen Koy feat. Patron
    06. Bir Rapi Ver Bana
    07. Geyik Muhabbeti
    08. 10 x 8 feat. Sahtiyan, Buura, Rapozof, Yabgu, Se7enty, Atakan, Snow, Sansar
    09. Boşa Koşmak feat. Da Poet
    10. Farkın Olsun feat. Atakan, İnzibat
    11. Beni Unutma
    12. Şehrin Işıkları feat. Atakan
    13. Yarım Et
    14. Benim Adım Şanışer

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:57 am